můžu s motocyklem parkovat na placeném parkovišti bez placení?

Chtěl bych se zeptat, jestli je povinnost si kupovat parkovací lístek i na motocykl.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,nemůžete parkovat bez placení, ale na některých parkovištích jsou ceny za motocykl nižší,,,

Další odpovědi
radioboris

pozor! placené parkoviště není totéž co hlídané!! na placeném platíš vlastně jen pronájem plochy k zaparkování na určitou dobu. majitel plochy není povinen ti to hlídat. tudíž nezodpovídá za vozidlo. jen v některých případech. např když by ti tam na auto spadl třeba ze střechy domu led. ovšem pokud ti od projíždějícího auta vystřelený kamen vysklí auto, máš smůlu.

dědapetr

Ano na každé motorové vozidlo í elektromobil.

hanulka11

Vy jsteto vlastně napsal v otázce placené parkoviště tak je jasné že se měří pro všechny stejně.
Pokud je placené je jistě i hlídané , tak platíte i za to.

Děda Louda

Platíš za parkování (případně služby s ním spojené), nikoli za tank nebo babetu. Otázka je zcestná.