Hyperaktivní Veverka

Můžu poslat Johnnymu Deppovi dopisem žádost o podpis?

Napsala jsem anglicky dopis, ve kterém stojí, že bych chtěla požádat o jeho podpis, který by mi poslal zpět. Ještě jsem ho neodeslala, a proto bych se chtěla zeptat, jestli se to smí, nebo jestli je to nezákonné. Radši se přesvědčím, aby z toho nebyl průšvih.

Nejlepší odpověď
Lencis

Kontaktuj jeho fanclub, přes něj se určitě k podepsané fotografii dostaneš 😉

Odkaz dole.

Případně pokud umíš dobře anglicky můžeš si napsat přímo.

Johnny Depp
United Talent Agency
9560 Wilshire Blvd Fl 5
Beverly Hills CA 90212–2400
USA

nebo

Johnny Depp
500 S Sepulveda Blvd Ste 500
Los Angeles CA 90049–3551
USA

Zdroj: http://www.osob­nosti.cz/johnny-depp.php

Další odpovědi
Dandi

Určitě to není problém. Pokud máš správnou adresu tak mu to i dojde jen kdo ví jestli ti ho pošle.

miney777

nezákonný to určitě neni:-) zkus zkontaktovat fanklub tu v ČR, pokud nějaký má.. a nebo rovnou napiš na ty adresy, viz výše:-) hodně štěstí:-)

alenka901

Tracey Jacobs C/O United
Talent Agency
9560 Wilshire Blvd FI 5
Beverly Hills,
CA 90212 – 2400
USA
když přidáš známku zvíšíš si šanci

Attack-design

není to nic nezákonného ovšem úspěšnost je velmi malá,bohužel