HIKI

MŮŽU NA NETBOOK ACER STÁHNOUT MINECRAFT? JE TO SLOŽITÉ?

NEVÍM ZDA MI PŮJDE STÁHNOUT MINECRAFT NA MŮJ NETBOOK.

Odpovědi
Roman71

Záleží na tom, jakou má tvůj netbook výbavu. Minimální požadavky jsou tuším Intel Pentium4 (lepší budou dvě jádra) 2,6GHz, 2GB RAM, grafická karta řady GeForce 6×xx nebo integrovaná Intel HD grafická karta, aby to bylo hratelné. Jinak ve zdroji přikládám link ke stažení demoverze.
Když ti nepůjde, není potřeba jí kupovat. Pokud ti půjde a budeš chtít Minecraft hrát dál, je dobré si udělat na Mojang.com stránce registraci a koupit si plnou verzi, která ti zajistí, že budeš mít nejen vždy nejnovější verzi, ale i starší verze dle libosti.
Jakýkoliv dotaz pošli do mé schránky :)

Zdroj: https://s3.ama­zonaws.com/Mi­necraft.Downlo­ad/launcher/Mi­necraft.jar

Hamon

Pokud ma tvuj netbook sitovku a dostatecne misto na disku, pak stahnout pujde.
Nemyslel jsi nahodou nainstalovat nebo spustit? A precti si neco o velkych pismenech v diskusich.