Banán94

Můžu mít na dásni aft?

Mám pod zubem na dasni takovou boulicku. Jedná se o aft, nebo ta boulicka představuje něco jiného, páč ten zub není zrovna moc zdravej?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano.
Afty se vyskytují v celé ústní
dutině, jako malé bolavé vřídky.
.............­.............­.............
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Recidivuj%C3%AD­c%C3%AD_afty

Další odpovědi
Dochy

Může to být píštěl od váčku pod zubem… Vznikající hnis si probojovává cestu ven. Pokud vám to nepřipadá jako aft, možná by stálo za to konzultovat se zubařem. S trochou štěstí se ten hnis ven dostane a časem se to zahojí…