Jako Vůbec

Múžu letadlem převážet kouzelnické hůlky?

V létě letíme do studií Harryho Pottera.Každý si s sebou vezeme kouzelnickou hůlku.Problem je,že mají kovová jádra a my máme pouze příruční zavazadla.Nebude to security považovat za bodnou zbraň?

Nejlepší odpověď
Shoehardt

A co třeba nechat je na tu chvíli zmizet?

:)

Další odpovědi
Edison

Těžko říct. Navíc to může na jedný straně být v pohodě a na druhý ne. Já takhle přišel o propisku.

Kepler

Možné to je. Nesmí se převážet žádné špičaté a ostré předměty, které by se daly použít jako zbraň. Ani blbé nůžky ne.

kurec

Tak snad by nebylo těžké si ji udělat jen he dřeva ne? Navíc je to finančně levnější než kdybys tam měl kov

Klaproth

Vykašli se na letadlo, vyčaruj si Nimbus 2000.