lucille

Muzu jezdit v aute ktere ma sjete brzdove desticky?

ahoj mam takovy problem. mam auto ktere ma sjete a zkroucene předni brzdove desticky.. a pri jizde to dela takovy divny „škrkavy“ velmi hlasity zvuk.. na palubni desce se mi cas od casu rozsviti zavada brzdoveho sistemu..
muzu s tim autem jezdit (kvuli policii) ?.. dekuji
Doplňuji:
auto brzdi, normalne funguje, jen to dela ten divny zvuk.. a do servisu s tim jedu za dva tydny..

Nejlepší odpověď
anonym

WTF???
Jezdíš autem, které nebrzdí – tedy ohrožuješ sebe i všechny okolo – a zajímá tě policie???
Auto odstav – pokud se takto ptáš – zavolej si odtahovku – a nech brzdy opravit!!!
OMG – tomuhle dal někdo řidičák???
___
Hmmm – pokud bys kvůli takovéto krawině někoho přejela, zabila- co pak??
Doplňuji:
Ad Doplnění – jestliže máš sjeté a zkroucené destičky, pak auto nebrzdí – a nebo brzdí výrazně méně, než by mělo!!!
Pokud máš problém s brzdami, je nutné dát auto do servisu IHNED – a nebo do opravy prostě nejezdit…!!!
:-O

Další odpovědi
Alesh

jo, jezdi klidně, pořádně si dokurvi kotouče, ať se ti ta oprava prodraží a samozřejmě jezdi jako prase, až budeš potřebovat krizově brzdit, tak budeš jen koukat, jak budeš vesele klouzat a nebudeš s tím moct nic dělat, to bude zábavné, ne?

zjentek

řidič je před jízdou POVINEN zkontrovovat stav svého vozidla a jeho způsobilost k jízdě a nesmí usednout za volant a tak dál a tak dál ..jenže ty nejsi řidič, ty jsi holka, takže si nastuduj, co platí pro tebe

cukrar

Lucie, jak to víte, že máte sjeté destičky. Je to sjeté až na kov? Nebo jen něco slyšíte?

Pokud vozidlo normáln funguje, nic Vám nehrozí, pokud nebrzdí tak, jak stanoví zákon, hrozí Vám sankce.
Ojeté, (nikoliv sjeté, že nejsou) destičky není vada.

Agneta

Vyloučeno !!!
++++
Zajeď okamžitě do servisu ! Jsi na hlavu, nebo co? Ty bys snad i poslala dítě si hrát na dálnici na odstavný pruh :((