daran

Můžu chodit na kickbox když mám rovnátka?

Nejlepší odpověď
gecco

Můžeš…

  1. existují i chrániče chrupu použitelné na rovnátka
  2. zezačátku, než se ´okoukáš´, se do kontaktu stejně nedostaneš

😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Chránič chrupu je základ, bez něj ani ránu:-)) Stojí cca 100kč, nutno nahřát v teplé vodě a vytvarovat. Vydrží to docela dloho.

Rovnátka nevadí, ty vyndávací sundej, ty napevno nechej:-)
Doplňuji:
Doporučuji i přilbu.

anonym

Když nemáš strach,že ti při kontaktu vylítnou zuby z tlamy,proč né?
Kickbox není prdel,hlavně je nespolkni až dostaneš na čelist!
Pokud chodíš na kickbox,tak se do kontaktu dostaneš,jinak bys tam asi nešel viď?Musíš s tím počítat,že ránu dostaneš.
Tam ti ani chránič nepomoge.