paimutan

Muzou se na pronajatem virtualnim serveru provozovat hry?

Chci si pronajmou virtualni server, napriklad tento:
http://www.xhos­ting.cz/virtu­alni-servery/virtualni-server-basic.htm

kde bych chtel hostovat jak web, tak ale i gameserver. Hra ma server schopny bezet na linuxu, takze v tom bych problem nevidel. Otazka spis je, jak snadno to tam pujde nainstalovat a jak se na to budou tvarit admini?

Odpovědi
anonym

Nepočítejte že vám pojede hra a k tomu paralelně web! A už vůbec ne pokud chcete na to rozjet minecraft. Na to rozjedete tak max CS 1.6 cca 15 slotů bez pluginů.

Jak by se měli tvářit administrátoři?

Pokud chcete nějak pomoc, nebojte se mne kontaktovat pomocí soukromé zprávy 🙂