DusanOrlik

Můžou se andulky naučit mluvit?Pokud ano tak jak?

(Samozřejmě když je to naučíme).Myslím to takhle:Že ji budeme dokola každý den alespoň 100× říkat slova.Nebo jak?

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano dokážou mluvit ale za předpokladu že je to sameček a bude chován sám.Opakováním slov se to časem naučí.Někdy se naučí i věty.Sameček se pozná podle modrého ozobí.Doporučuji k tomuto účelu koupit mladého samečka ručně dokrmeného.Ručně dokrmený papoušek se lépe ochočí a nebude tak plachý.

Další odpovědi
Miroslavst

No pokud bys jim to stokrát opakoval, tak asi zešílí. A ty asi taky.
Normálně před nima mluvit.
A jen poznámka: lépe se to naučí pokud je sama-sám. Ve dvojici se spíš zajímá jeden o druhýho.