Avatar uživatele
ety

Můžou mi sebrat řidičák, když půjdu znova do autoškoly?

Mám řidičák 2 měsíce, ale pořád dělám začátečnické chyby – neumím se pořádně rozjet do kopce, nedokážu se orientovat při couvání v zrcátkách, špatně manipuluji s volantem – posouvám si ho místo přehmatávání. Proto si chci jít koupit další jízdy abych se to znovu naučil. Ale když uvidí jaké jsem jelito, tak nemůže se stát, že mi ten řidičák seberou? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3592 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne – za chyby při ´kondičních´ jízdách ti řidičák ti nikdo nesebere.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Neseberou, naopak, budou rádi, že je někdo zodpovědný. Taky můžeš zkoušet s tátou, mámou, kamarádem, kteří jsou zkušení. Mám namysli, že hodně jezdí a ŘP má aspoň 5 let.
-
Kdysi dávno, před více než čtvrtstoletím, jsem si v autoškole přímo připlatil za jízdy. Vždy mi to vycházelo ve dne, ale chtěl jsem i v noci. Byla zima, takže stačilo po 16–17 odpoledně. Jednalo se o sk. C.
-
Stalo se mi, že kámoš nejezdil 10 let, tak jsem mu řídil a časem jsem ho natlačil za volant. Trvalo mu asi týden než si zvykl. Sice jsem občas brzdil i očima, ale nikdy jsem mu nevynadal. Vždy vysvětlil chyby.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pokaľ by ste išli len v rámci kondičnej jazdy, pokiaľ nespôsobíte haváriu, či inak neporušíte predpisy (napr. alkohol, kedy sa odoberá vodičák do „čistiarne“) o vodičák neprídete. Práve naopak, čím viacej jazdíte, tým viac skúseností a zručností získate. Lepšie je, keď si človek uvedomí aké je jelito a snaží sa ten pocit odstrániť , než robiť zo seba majstra sveta F1 a spôsobiť nehodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne. Neni kdo. Ty řidičák máš a jen si dokoupíš jízdy, aby jsi se zdokonalil v řízení. Instruktor autoškoly nemůže odebírat řidičské průkazy. Pokud si nejsi v řízení jistý, je toto velmi dobré řešení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Neboj se toho. V autoškole není nikdo, kdo by měl pravomoc odebrat řidičák.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek