Avatar uživatele
Nikolka115

Muži ,vadí vám když má holka uchlupení na bříšku ?

Muži ,vadí vám když má holka uchlupení na bříšku ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4092 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem ze starší generace a právě ochlupení bylo pro nás tím nejpřitažlivěj­ším.Když se sundávaly kalhotky, tak právě tím ochlupením, jak se čím dál víc odkrývalo, tak bývalo (a je) to přitažlivější a vzrušující.
Dnešní oholené ohanbí není vzrušující, protože si pak připadám jako pedofil.Na takovouto dívčinu (či ženu) už nemám ani chuť (respektive ani moje chlouba se nepostaví).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Záleží na dýlce a intenzitě. Tím ochlupením myslíš srst?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Co to je uchlupení? 🙂

Kdy přijde otázka, jestli vadí „pár“ kilo navíc? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nikolko , to ale všechno souvisí s tvou nadváhou – zvýšené ochlupení a podobné problémy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

to vůbec neřeš! nevyrůstej podle vzorů. Kolem vidíš pouze falešné vzory a vzorce(chování- pozn.redakce). Jimi se řídící celá společnost je z toho všeho tam,kde teď je. A to je tam,kde mám zase pro změnu uchlupení já. V pr…! Takže až potkáš muže,co mu vadí tvoje bříško,pošli ho tam,co mám uchlupení. A když to ten blb místo obrazně veme doslova,tak ho drž od sebe hodně daleko!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

hanulka11: hirsutismus že má souvislost s nadváhou? nemyslíš že na menopauzu je ve 14ti dost mladá? :)

před 4092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak teď sem projel zpětně pár tvých otázek, a měla bys vážně zauvažovat o návštěvě endokrinologa, je možný že všechny ty tvoje „potíže“, včetně obezity, maj jednoho společnýho jmenovatele a že jsou hormonálního původu

určitě si nechej změřit kortizol, estrogen, progesteron, FSH a taky androgeny

před 4092 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek