Nikolka115

Muži ,vadí vám když má holka uchlupení na bříšku ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem ze starší generace a právě ochlupení bylo pro nás tím nejpřitažlivěj­ším.Když se sundávaly kalhotky, tak právě tím ochlupením, jak se čím dál víc odkrývalo, tak bývalo (a je) to přitažlivější a vzrušující.
Dnešní oholené ohanbí není vzrušující, protože si pak připadám jako pedofil.Na takovouto dívčinu (či ženu) už nemám ani chuť (respektive ani moje chlouba se nepostaví).

Další odpovědi
bolak

Záleží na dýlce a intenzitě. Tím ochlupením myslíš srst?

Alesh

Co to je uchlupení? 🙂

Kdy přijde otázka, jestli vadí „pár“ kilo navíc? 😉

hanulka11

Nikolko , to ale všechno souvisí s tvou nadváhou – zvýšené ochlupení a podobné problémy

zjentek

to vůbec neřeš! nevyrůstej podle vzorů. Kolem vidíš pouze falešné vzory a vzorce(chování- pozn.redakce). Jimi se řídící celá společnost je z toho všeho tam,kde teď je. A to je tam,kde mám zase pro změnu uchlupení já. V pr…! Takže až potkáš muže,co mu vadí tvoje bříško,pošli ho tam,co mám uchlupení. A když to ten blb místo obrazně veme doslova,tak ho drž od sebe hodně daleko!

bolak

hanulka11: hirsutismus že má souvislost s nadváhou? nemyslíš že na menopauzu je ve 14ti dost mladá? :)

bolak

tak teď sem projel zpětně pár tvých otázek, a měla bys vážně zauvažovat o návštěvě endokrinologa, je možný že všechny ty tvoje „potíže“, včetně obezity, maj jednoho společnýho jmenovatele a že jsou hormonálního původu

určitě si nechej změřit kortizol, estrogen, progesteron, FSH a taky androgeny