europe

Můžete mi to prosím pomoci s chatem na Facebooku

mám takový dotaz ohledně chatu na Facebooku. Jak zjistím že tomu s kým si píšu zpráva došla ? Ptám se proto, protože mě mate ikona Zobrazeno. Stává se mi že si s někým píšu a ta zpráva se mu zobrazí třeba až za pár minut nebo klidně i za hodinu od doby co jsem mu to poslal a to je po celou dobu online . Můžete mi někdo prosím objasnit jak tohle funguje. Díky moc.

Odpovědi
JájsemRaibek

V poslední době chat zlobí, ale k dotazu:
Pokud se ukáže zobrazeno, znamená to, že otevřel kartu s chatem, popř. kliknul na kartu s chatem-přesněji červená obálka nahoře mu zmizí a vpravo jak jsou zprávy tak 1 zmizí (za předpokladu že si píše jen s jednou osobou).
Všimni si sám, že jakmile ti někdo napíše, ty máš sice chat – zprávu otevřenou, ale koukáš na stránkách FB na cokoli-profily, příspěvky atd., tak ti svítí jak obálka, tak máš 1 u zpráv ve sloupečku. Jakmile klikneš na chat, obálka zmizí a jednička také, v tu chvíli se protistraně ukáže zobrazeno.

anonym

Ano,je to tak někdy svítí zelené i když je okno vypnuto.