ivzez

Můžete mi prosím někdo sdělit, oč šlo ve vyjádření k nahlašování klonů, a k dotazům „kde je admin"?

Je mi jasné, že tu dlouho nezůstane ani tato otázka, ale myslím si, že problém klonů se nějakým způsobem týká nás všech → včetně těch, jejichž profil zatím napaden nebyl.

Klony:
Zentek, Leed, Kepller, Marsi1, Odpovědicz (asi jsem některého zapomněla).

Kromě klonů tu jsou nové (podle mne falešné) profily z konce července
a začátku srpna, které si odpovídají a hodnotí se navzájem.

Klony má podle mne na svědomí jeden člověk, falešné nové profily další (také jeden).

Celkem jde – jestli se nepletu – asi o patnáct „falešníků“,
které pravděpodobně založil jenom jeden člověk (max. dvě osoby).

______

Otázka byla původně zde:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oznam-vyjadreni-k-nahlasovani-klonu-a-na-dotazy-kde-je-admin

_________

Doplňuji:

Klony jsou – zdá se – vyřešeny, tak jen pozdrav od deaktivované TeryLie:
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/75021

Děkuji všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… „OZNAM: Vyjádření k nahlašování klonů, a na dotazy: ,, kde je admin“.? " …

… navenek to vypadalo jako vyjádření admina, že sjednává nápravu s klonama, a žádá o spolupráci v nahlašování, že se pracuje, aby nemohli být zaregistrovány podobné nicky, podepsán tým odpovědi.cz , ve skutečnosti se klony rozrostli na admin2 a odpovědicz >>> proto došlo ke smazání otázky, být to od admina, nebyla by bývala byla smazána …

… zajímavé je, že v tomto případě admin zapracoval rychle, a tento účet byl zrušen, v případě jiných klonů si dává na čas …
… posílám ti kopii odpovědi do IP, v případě, že otázka by byla smazána, tak se nediv …

Další odpovědi
Kepler

Nevím o jaké vyjádření jde, protože příspěvek v odkazu byl vymazán.

led

Podľa krátkej informácie, admin sa vyjadril, že program je voči takémuto zneužitiu už ošetrený. Ale či to bol skutočný admin, to môžme len dúfať.
No uvidíme. Tých plagiátorov podľa môjho laického názoru nie je problém identifikovať, pretože boli registrovaní v 7. a 8. mesiaci tohto roku.

Dodatok po odpovedi Mc Merkuriona
Je naozaj nie odvaha, ale drzosť klonovať aj samého Najvyššieho

zvonisek

Taky jsem se ptala na podobnou otázku a taky mi bude zřejmě smazána. . Fake uživatel se pozná dle toho pohárku nemýlím-li se. V tom případe je zde více takových ( viz. Gustav Husák)

Jak jinak, má otázka je již smazána.

Jsem zvědava, jak dlouho tu vydrží tato otázka.

autacek

Vyjádření admina bylo krásné a tak nějak by to mělo vypadat, kdyby to tu fungovalo 🙂. Bohužel, to byla pouhá utopie, která však sklidila cca 20 palců 😁

Malvína

Bylo tam psáno, že se při registraci nových uživatelů zamezí zakládání podobných přezdívek těm, které zde již jsou.

Mám dojem, že šlo opět o fake účet. Poznamenávala jsem v diskuzi, že pravý účet admina by měl být nějak označen, aby nemohl být napodoben, zneužit. Navíc účet byl založen 8/2018…

Lukes888

Bylo tam psáno cosi o pomoci a že server byl snad napaden? kdo ví? … a že ty klony zabanují, a pak cosi o tom, že chystají program který zamezí aby se někdo registroval pod nickem který tu už je.

led

Všimnite si zmeny v príčinách nahlásenia závadného príspevku(objavia sa po kliknutí nahlásiť)

Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.
Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.
Spam, reklama, obtěžující příspěvek.
Plagiátorství, porušení autorských práv.
Nelegální obsah, odkaz na nelegální obsah (porušující platné zákony).
Opakující se příspěvek, duplicitní příspěvek.
Zadání úlohy, domácího úkolu, soutěžní otázky (jiné probíhající soutěže).
Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.

takže už aj naši plagiátori dostali „svoj chlievik“
Jiné (důvod zašlete administrátorovi na e-mail info@odpovedi.cz)

annas

Led,

já žádnou změnu nenvidím. Všechny body platí už dlouho.

led

„Plagiátorství, porušení autorských práv.“
To sú mi veci a ja som si myslela, že konečne prišla náprava

ivzez

Ne, ne, plagiátorství a porušení autorských práv je tam dlouho.

led

vidíte, ako často tam leziem 🙂

Mc Merkurion

holky maj pravdu, je to tam dlouho, na základě toho se nahlašovaly otázky s obrázky (několikrát tuto frázi zmiňovali postižení v diskuzi, proto to vím) …

ivzez

Terylie,

děkuju za odpověď, ale vzhledem k tomu,
že jste klon naší Terryle ( https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/14984 ),
Vaši odpověď nemohu ohodnotit.

Malé i v oslovení jsem použila záměrně, jinak se
stírá, že jste v klonu použila malé L a velké i…

JájsemRaibek

No Terylle je taky fake, protože Terku znám a hodně dlouho sem už nechodí, takže bych se velmi divil, kdyby na tento dotaz odpověděla.

ivzez

Terylie
je jedna z těch, které jsem zapomněla (vím o ní).
Doufám, že vyjádření nečetly jen klony…

TerylIe

Příspěvek smazán administrátorem.

JájsemRaibek

Pokud mě dobře znáš, oslovíš mě mým jménem. Že? :D

led

Terylle,
Ak ste tu dlho, tak mi sem napíšte tému vašej diplomovej práce. V tom čase sme o nej spolu dosť diskutovali.

TerylIe

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Nie

ivzez

Můžete mi vysvětlit, k čemu Vám je krádež virtuální identity? Není vtipné, nemá to žádný smysl, každý to
hned prokoukne, …

Ale nějaký důvod asi máte…

Naše Terryle:
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/14984

a TeryLie:
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/75021

ivzez

@Kepler:
Právě proto se ptám → doufám, že to vyjádření
před smazáním někdo četl. A věřím, že si stihnu
odpověď přečíst, než někdo smaže mne…