jirka21kufr

Můžeme reklamovat elektrický vařič, který začal smrdět, jako by se škvařily kabely?

Dobrý den, před dvěma dny jsme si koupili nový elektrický vařič Mesko. Ohříval dobře, ale dnes se od druhé plotýnky začalo kouřit a ze spodu začal jít zápach, jako když se škvaří kabely. Tak jsme ho vypnuli, znovu zapli, ale vařič stále vydává hrozný zápach. (Jako když se škvaří umělá hmota). Můžeme v takovém případě vařič reklamovat? Bojíme se o zdraví.
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Alesh

Jasný že to můžeš reklamovat. Maximálně ti hrozí, že ti reklamaci neuznají. Tohle je podle mě jasná závada.

Další odpovědi
nyjono

Souhlasím s Alesh

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.