slipknotak

Může se mrtvola opálit ?

Odpovědi
ReHu

Záleží na tom, jak dlouho je mrtvola mrtvá.

Ale obecně si myslím, že ne. Protože časem přestává fungovat v těle vše, a tak i reagovat na UV záření.

Valky

Asi ne, protože při opalování dochází vlastně k přeměně UV záření na kůži ve vitamin D a betakarotenu. Takže mrtvolka už není schopná tuto přeměnu zajistit a kůže nezhnědne ani nezčervená, podle mě..

žolik

nemůže,tam už nejsou základní funkce.

Zdroj: žolík

venkovan

Některá přímo musí a nebo štětiny se strhávají zvonečkem a smolou.