analyzedMOM

Může přírodní kosmetika ničit vlasy?

Konkretně šampon od Alverde, přijde mi, že po něm mám takové tužší vlasy a jsou i takové lepkavé. Je to normální?

Nejlepší odpověď
nyjono

Jasně, že může. To, že je přírodní, neznamená, že je vhodný pro tvé vlasy. Také jde o správná způsob použití. Já třeba skoro všechny šampony ředím. A s chemií se moc nekamarádím.
A také, dnes je slovo přírodní módní slovo. Otázkou je, jak hodně je přírodní.

Další odpovědi
Kepler

Přírodní prostředky taky mohou být škodlivé. Ostatně se chemici taky učili od přírody. Třeba takové mongolské ženy za časů Čingischána: odbarvovaly si vlasy koňskou močí. Ten odér musel porazit každého válečníka!

elkon

Pokud si šampon vyrobíš doma z přírodních součástí, podle kvalitní receptury, tak asi ne.

Pepina7897

Dobrý den, přírodní kosmetika může mít různé účinky na vlasy a reakce se mohou lišit. Pokud máte pocit, že vaše vlasy po šamponu od Alverde jsou tužší a lepkavé, tak by to mohlo být jeho složením. Já používám přírodní kosmetiku z internetových stránek https://www.all-the-best.eu/ a jsem s ní maximálně spokojená. Zkuste jí třeba vám bude taky vyhovovat.