tojsemjá

Může někdo poradit jak překonat lenost,únavu a nechuť k nudné práci,která by se měla udělat?

Ani nevím kam to zařadit-takže hádanky a hlavolamy

Nejlepší odpověď
ladyhawke

překonání KOPRu je buď v sebemotivaci, disciplíně změnit přístup k práci nebo prostě změnit tu práci jako samotnou.

Co takhle dát si dobrou kávu aj. a rozjet to s chutí?

Další odpovědi
skorcovaz

Dejte si před tím v klídku kafé, pak se podívejte na hodiny a dejte si na tu práci ultimátum: třba, stihnu vymalovat jednuá zeď pokoje za 1,5 hod a snažte se ještě tento čas překonat. Dělejto práci systematicky a během ní si dávajte menší cíle, např. část pod oknem vymluji za 15 minut.

rybíz

Při depresi to nejde vůbec. Mimo depresi udělat jen to nejnutnější. Práce nemá nožičky.
Co můžeš udělat dnes odlož na pozítří a máš 2 dny volna 🙂

mojitek

to bych taky rad vedel :o)

pondělí

NEDĚLAT JÍ A POČKAT NA INSPIRACI.

verka

Pokud je to doma, tak to odložím na neurčito. Práci/=zaměstnání/ nudnou bych opustila, vím, že dnes je to o penězích. Člověk ale ztrácí sám sebe. Dá se to vydržet chvíli, pokud vás je víc a umíte se bavit.

Michal

Člověk si musí určit,kdy může zdravě lenošit a kdy má nebo musí něco dělat. Michal