Rokio

Může mít některý muž větší prsa než nějaká žena?

Je to možné?

Nejlepší odpověď
Savier

Určité ano. Pokud trpí gynekomastií.

Další odpovědi
Syd

To jsi ještě neviděl pořádně tlustýho chlapa? Myslím bez svršku. Takový průměrná žena nemá.

Disraeli

Úplně v pohodě. Tlusý chlápek může mít dost velké prsa, kdežto některá žena nemusí mít ani jedničky.

Avšak mužská a ženská prsa, to jsou nebe a dudy (😅), jsou úplně o ničem jiném, s jinou funkcí a trochu jiným složením. Chlap nikdy nemá prsa – taková jako žena. A každá žena de facto prsa má, i když jsou třeba malá a úplně pidi.

Emefej

Ano, je to možné.

Drap

Ano

plebs

Záleží zda je to muž anebo kombinace s jiným pohlavím