Může mi policie za jedno nebo 2 zařvání udělit pokutu a toto poslat do přestupkového řízení? Jako rušení nočního klidu.

Nejlepší odpověď
anonym

Bylo to opravdu jen za jedno , za dve ? Nebo i za 3 , 4 , 5 … ? Pak muze. I ja se chci vyspat , ale chapu zase " mlade " , kdyz oslavuji maturitu , svatbu … policii bych ja osobne nevolala , kdyby to nebylo vikend co vikend od stejneho " anonyma ". 🙂 -iv-

Další odpovědi
Ježour

Pokud by se jednalo o 1–2 zarvani a Policie by me zastihla naprosto svepravneho a strizliveho, vubec bych se nabl vymluvit na to, ze jsem se v noci neceho lekl. Pokud ale budu vykropeny jak sklenik a narazim na nejakyho ostrejsiho fizla, muzu dostat flastr klidne za 1 zahalekani. Myslim ale, ze v 99% pripadu se to bude nejdrive resit domluvou a az pri opakovanem poruseni pokutou. Toto uz se mi stalo mockrat v nekolika ruznych mestech nejen u nas