Může křeček vyskočit z akvária?

Nejlepší odpověď
talka

Pokud se tam neutopí. V akvariu je snad voda!

Další odpovědi
nosahosa

Když mi bylo asi 11–13 měli jsme doma křečka. Dodneška si pamatuji že si přestěhoval domeček blíž ke sklu a vyskočil hledali jsme ho celém bytě. :D

anonym

Může, ale ty s klece na psychiatrii nevyskočíš!

Natalka2010

No,, měli jsme křečka… chytrého křečka. Jednou si přestěhoval běhací kolečko a zatarasil ho miskou s žrádlem pak po něm vylezl a utekl. Jinak záleží na výšce akvárka (bez kolečka nám nikdy neutekl). Dnes máme pískomily a jeden nám vyskočí z akvárka jen tak,, takže máme knížky na akvárku a nechali jsme škvíru na vzduch ☺