Petr Kaňa

Může důchodce odmítnout jednorázový příspěvek k důchodu ale stále pobírat normální starobní důchod?

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdo se důchodců nebude ptát. Až ale peníze dostaneš, můžeš je poslat třeba jako dar na uhrazení státního dluhu.

Další odpovědi
Hufnágl

Až potkáš nějakého důchodce, který by odmítl příspěvek, dej mi vědět.
Ty řeči fiktivních důchodců, kteří jsou proti vyplácení jednorázového, si myslím svoje.