Banny

Může být člověk tak na dně, až se klepe, zvrací apod.?

Nejlepší odpověď
Drap

Za jistých okolností ano.

Další odpovědi
Kepler

Pokud máš na mysli naprosté fyzické vyčerpání, pak ano. Není to nic výjimečného.

marci1

Samozřejmě může. Co nejdříve musí navštívit lékaře.
Pokud se nejedná o alkohol, drogy ap.

Emefej

Fyzicky určitě ano. Kucí, pamatujete na zdolávání opičí dráhy v masce a atombordelu? Klepali jsme se a blili skoro všichni.

tatanka

Nejde jenom o fyzické vyčerpání, ale v mnoha případech se jedná o psychickou zátěž, která vede k tomuto stavu a mnohdy ještě horšímu.

Floki

Ano už jsem byl v tak blbé situaci že jsem se klepal,nebo zvracel ale nikdy jsem se zároveň neklepal a nezvracel,nebo jsem si možná to klepání přes zvracení neuvědomoval :D

yuko

Může.

lota

Ano.