Tom20

Může být čištění bot na ulici považováno za nezákonné podnikání? :D

Nejlepší odpověď
Hlada

Zjednodušeně všechno, co se dělá opakovaně za účelem výdělku je podnikání bez ohledu na skutečný zisk. Jedná se o živnost volnou, takže není žádný problém ji za 1000 Kč oznámit na ŽÚ.

Další odpovědi
marci1

Pokud čistič bot nemá živnostenské oprávnění, tak ano.

Reezo

Jestli to bude tvůj zdroj příjmu, tak by jsi si měl udělat živnosťák 🙂
Pokud by se jednalo o příležitostní přivídělek, tak by to bylo v mezích zákona 🙂