Pavel950710

Musím podávat daňové přiznání?

Ahoj, musím podávat daňové přiznání za minulý rok? Měl jsem brigádu na DPČ (ta už je ukončená) a mám souběžně několik dohod (DPP), u jedné z nich podepsaný růžový papír na slevu na dani. Zbytek daní odvádí zaměstnavatelé, zdravotní pojištění si platím sám. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nemusíte, ale může to pro vás vyjít výhodnější, pokud jste u zaměstnavatele, kde máte podepsané prohlášení, nevyužil každý měsíc v plné výši daňové slevy.