Liii

Musí žena, která má třeba 45 let a je panna, chodit ke gynekologovi na prohlídky?

Nejlepší odpověď
Drap

To nemá s panictvím nic společného. Měla by chodit.
Doplňuji:
tedy s pannenstvím

Další odpovědi
Funna

ke gynekologovi se nechodí kontrolovat panenství, ale budoucí zdravotní problémy, jakými je např. rakovina děložního čípku…a chodit samozřejmě nemusí (v zákoně to není), ale byla by hloupá, kdyby to nedělala…

www

K lékaři nemusí chodit, nic jí to nenařizuje 😉
Chce-li ale o své zdraví pečovat, lékaře navštěvovat musí, včetně gynekologa, protože možných vaginálních onemocnění nesouvisejících s pohlavním životem je spousta.

anonym

Pokud neprošla menopausou, ano…
No – i když – když už tam nebyla 30–35 let… Asi nic nepromešká…
___
Probůh – kam na ty ´sci-fi´ dotazy chodíš???

marci1

Nemusí nic, ale pokud jí záleží na svém zdraví, tak samozřejmě ano a vůbec nepřekáží její panenství. Jednou ročně hradí preventivní prohlídky zdravotní pojišťovna.1× za 2 roky jí gynekolog vystaví i poukaz na mamograf.

mosoj

V horším případě dostane panenskou rakovinu.

Kristinka

musí chodiť na prehladku ku gynekológovi aj keď je panna aby jej vyšetril maternicu, vaječníky so sonom. Ale aj prsia.