Ze soboty na neděli,jsem volala k synkovi pohotovost,protože měl laringitidu.Kvůli počasí jsme museli s hasičema asi 2 km pěšky k sanitě,a syn jestě trošku prochladl.Byly jsme v nemocnici,kvůli nachlazení o den déle a když nás propouštěli,chtěli po mě zaplatit pobyt i za syna,jak je to možné,já jsem si myslela že děti poplatky neplatí…Jestli je to tak,tak kdo mi peníze vrátí…
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5990 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
v tomto případě vám nikdo peníze nevrátí protože jste byla hospitalizována se synem v nemocnici.bohužel je to tak že na pobyt se tohle nevztahuje. takže každy jak vy tak syn za jeden den pobytu v nemocnici zaplatíte 60 kč jen když jdete k lékaři na kontrolu tak vy platit musíte ale váš syn ne.
|
0
před 5990 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
V nemocnicích, bohužel, stále platí i děti, ačkoliv. Pouze snad některé pojišťovny poplatky za pobyt v nemocnicích proplácí. Zkuste se tedy obrátit na Vaši pojišťovnu s dotazem, jestli zrovna ona proplácí a zda se Vás tato možnost týká.
|
0
před 5990 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2023 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1597 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1142 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |