Jose1f

Musí revizní technik v závěru zprávy o revizi sdělit, jestli zařízení je, nebo není schopno provozu?

Revizní technik s kulatým razítkem provedl revizi našeho elektrického zařízení (EZ). V závěru pravidelné zprávy o revizi však neuvedl, jestli EZ je, nebo není schopno provozu. Je to v pořádku?

Nejlepší odpověď
Klaproth

V revizní zprávě MUSÍ být napsáno, zda je zařízení schopné provozu. Nařizuje to řada norem – http://revize­.abax.cz/cz/co-musi-obsahovat-revizni-zprava/

Další odpovědi
Muffz

Když já chtěl revizi a nebyl jsem úspěšný, tak jsem nedostal papír o tom, že by tu revizi dělal (jen účet za práci). Až když jsem opravil nedostatky, tak jsem dostal papír s razítkem a podpisem, takže bych řekl, že když papír s razítkem máš, tak je vše v pořádku.