šr.

Musí být v Domech s pečovatelskou službou počítadla odběru tepla ?

Doplňuji:
Je již 5. ledna a u nás se nic neděje. Je to povinností zřizovatele a majitele DPS.

Odpovědi
Pepa25

Nevím, jak to přesně v DPS funguje. Pokud jsou na jednotlivé byty nájemní smlouvy na jednotlivé byty s pravidelným ročním vyúčtováním, tak ano, musí být nějaký způsob měření spotřeby tepla.

Ale pozor! Existuje několik způsobů měření tepla, spousty bytů se nová povinnost od 1.1. vůbec nedotkla, protože měli nějaký způsob nainstalovaný už dříve.
Doplňuji:
lucie odpovídá na problematiku odečtů – to je něco jiného …

lucie1312

Jisteze musi..kdyz na odecty neprisli dnes,tak urcite tento tyden..