Nuk nuk

Musí být majitel internetového antikvariátu plátcem DPH?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na to se nedá bez dalších informací odpovědět. Povinnost platit DPH je v případě ročního obratu vyššího než 1 milion, pokud je členem sdružení, jehož některý člen je plátcem DPH, pokud nabývá majetek privatizací nebo prodejem podniku, pokud pokračuje v podnikání po zemřelé osobě, která byla plátcem DPH.

V případě přijímání služby ze zahraničí a při poskytnutí služby s místem plnění v jiném státě EU se musí stát identifikovanou osobou.