Sabča 12

Poradíte, co mám dělat? Mám se přestěhovat za klukem, který mě miluje a nemůže beze mě vydržet?

Můj kluk mě miluje, nevydrží to beze mě, chce abych se tam za nim přestěhovala.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud tě miluje, ať přijede on za tebou. Jednoduchá rada!

Další odpovědi
marci1

Až Ti bude 18 let, můžeš se přestěhovat kam chceš. Prozatím ne. 🙂

gecco

Šmarjá – kolik ti je let?? – pět, šest???
:-OO

Protože už tak od deseti by děti měly být dost soudné a vzdělané na to, aby takové krawiny neplácaly…

Sven

Zeptej se rodičů. A jestli ti je 12, tak to snad nemůžeš myslet vážně.

anonym

Proto se teda chceš stěhovat do Jablonce,už to víme.
Hezká to čeština od tebe,všechna chvála.

mosoj

Au, au , to bolí ......

da ny

On to bez tebe vydrží i přežije… ;)
A ty vem raději „rozum do hrsti“!

Sven

Zeptal bych se rodičů. Oni ti to vysvětlí.