Michelle2000

Můj potkan má tvrdou bouli na hrudníku, nevíte co to je? a jak se to má řešit?

Můj potkan má tvrdou bouli na hrudníku :/ nevíte co to je? a jak se to má řešit? bojím se o něj :/

Odpovědi
Nazdar Bazar

Zajdi si k veterináři !!! Toto není žádná zdravotní či veterinární poradna !!!!
Doplňuji:
Samba: Vůbec neporušuje, ovšem v případě nemoci se má vyhledat doktor či veterinář. V těchto případech je to většino zbytečné, ovšem nikomu nezakazuji pokládat dotazy týkající se nemocí vlastních či mazlíčků.

marci1

Pravděpodobně to bude jen tuková boule. Fundovanou odpověď Ti dá jen veterinář. 🙂

Zdroj: http://potkani-forum.cz/view­topic.php?f=51&t=­3838

anonym

Vážně bys měla jít k veterináři, on ti lépe poradí, i když ne zdarma, to j jasný.

Nazdar Bazar – něco tím snad porušuje, nebo proč se nesmí ptát?