didliinkaa

Můj PC mi nechce nacist flash disk, telefon, vůbec nic..absolutně nereaguje a nevím co s tím.

Doplňuji:
Ani ostatni usb nereagují

Nejlepší odpověď
klikihak

zkus zapojit do jineho usb

Tak zkusit znovu nainstalovat ovladace usb portů. Předpokládám že nově nainstalovaný operační systém nemáte. Nebo jo?

Další odpovědi
Hlada

Jestli to není nová instalace a nefungují USB ani vzadu, tak se podívejte do BIOSu, jestli není položka Onboard USB function zakázaná. Mohlo by se to stát, kdyby se vybila baterie. Podívejte se, jestli se v některém konektoru neviklá destička s kontakty. Při špatném zasunutí protějšku mohlo dojít ke zkratu napájení. Dál se můžete podívat do Správce zařízení/Řadiče sběrnice USB, jestli tam není žlutý trojúhelník značící chybu. Příčin může být víc.

didliinkaa

Ty taky vůbec nereagujou