Lizart121

Co dělat, pokud se USB nechce připojit k PC?

MP3 ukazuje, že je připojená, ale počítač nereaguje. Nikdy s připojením nebyl problém, až teď… Co mám dělat?
Doplňuji:
mowla: Počítač i port je jen jeden =D

Nejlepší odpověď
anonym

Restartuj počítač… 😉
Pokud se na počítači nic nově neinstalovalo (neodinstalová­valo), mělo by to stačit.
Pokud ne, vyzkoušej tu MP3 na jiném počítači nebo v jiném USB portu tohoto počítače.
Doplňuji:
Jenom jeden USB v počítači? – kruci, takový jsem asi ještě neviděl… 😉
No nic – tak to vyzkoušej třeba u souseda (v práci, ve škole…) – restart tedy nepomohl?

Další odpovědi
Hamon

Zkusit jiný port nebo jiný počítač. Zkusit jiné USB zařízení. Reklamovat.

nonnel

Občas také pomůže když v tlačítku Start najedeš na Nástroje pro správu → Správa počítače → Správa disků. Zkus tam na něj kliknout a pravým tlačítkem mu změň písmeno třeba na Z (prostě nějaké nepoužívané). Pokud v nabídce Nástroje pro správu nemáš, tak klikni pravou myší na Panel nástrojů, vyber Vlastnosti a tam klikni na Přizpůsobit a zprovozni si Nástroje pro správu. Otevři průzkumníka a jestli stále nic, tak vytáhni a zasuň flash. Jestli stále nic, tak se zeptej jinde.

anonym

dej tento pocitac,spravo­vat,najdi usb zarizeni,nejspis tam bude zluty otaznik,pak dej vyhledat ovladac online,nebo bez primo na stranky vyrobce pristroje,a stahni nejnovejsi ovladace,pokud mas W7,tak ti to stahne ovldace automaticky,nebo bez na windows update – ovladace,nebo si stahni primo program na vyhledavani ovladacu,treba driver doctor,nebo zkus vymenit propojovaci kabel.

Marty417

Nemusí to nutně být jen softwarová chyba…