barbora28

Můj kocour snědl provázek,co mám dělat?

Ahoj, můj roční kocourek snědl provázek. Neviděla jsem ho,ale dnes byl na velké a zůstal mu trčet z konečníku. Samozřejmě jsem za něj netahala ani nic jiného,jen jsem ho zastřihla nůžkami. Co mám dělat? Mám počkat den dva, jestli ho vyloučí,nebo mazat na veterinu? PS: Žádné příznaky nemá,je v pořádku ,ale mám o něj strach… Provázek se vytahovat nikdy nemá,protože nemůžete vědět jak daleko ve střevě je a můžete kocoura ohrozit!

Nejlepší odpověď
Rokio

Zavolat veterináře.

Další odpovědi
miroslav.bk

Zajel bych ma veterinu, at udelaji RTG a rozhodnou co dal. Urcite bych necekal jestli/jak se to vyresi „samo“.

Drzim palce at to dobre dopadne!

aliendrone

Veterinární pohotovost bez prodlení, to znamená IHNED!

Hele, kdyby šlo o čoklíka, (čert vem psisko), mohla bys to brát jako poněkud nechutné vodítko, ale kočička si péči zaslouží! Hybaj na veterinu!

BTW – NEZKOUŠEJ provázek vytáhnout sama, nevíš jak je v něm zauzlovaný (co se při tom může stát) a případná NUTNÁ RYCHLÁ pomoc (kdyby se to nějak potento) je nejdostupnější na stole u veterináře!!!

jáára

Vytáhnout. Určitě mu to bude vadit a bude si třít prdel kde se dá.
Když byla Liška mladá, tak jsem z ni tahal provázky z koberců i kusy igelitky…

annas

U odpovědi jááry jsem se překlikla. Stalo se.