koala

Můj americký přítel odletěl před dvěma týdny služebně z USA do Ghany, ale nemůže se dostat zpět do USA. Jak z toho ven?

Můj americký přítel odletěl před dvěma týdny služebně z USA do Ghany, kde byl následně okraden o kufřík s dokumenty a kreditní kartou, pachatele zatím nenašli a přítel zůstal bezprizorní, musí zaplatit dělníky, pronájem aut a hotel, protože jeho projekt je již hotov. Jeho právník psal na americkou ambasádu, ale napsali mu, že pomoci mohou pouze turistům, ale ne businessmanům… je z toho nějaká cesta ven? Nemůže se dostat ke svým penězům a vše zaplatit a ani odletět zpět do USA. Díky

Nejlepší odpověď
gecco

A – nechce, abys mu poslala peníze???
😁
Pošli – už je neuvidíš…
___
Ty tvá svatá prostoto…
😁

Další odpovědi
BANAN93

Ambasáda nerozlišuje mezi pomocí turistům a businessmanům to je nesmysl, (ale snad občanům dané země ne ?) – to jako že – ty jsi businessman tak tu klidně zemři? Je to vážně Váš přítel nebo jde o spamový email – také mi přišly podobné :D

Drap

To je sice zajímavý příběh, ale netuším na co se ptáš. Myslíš že někdo z nás tady mu dokáže zařídit nové doklady a poslat pro něj taxík ?

Agneta

A proč mu těch 500 000,– až milión Kč nepošleš? Je to přece tvůj přítel. Ty je nemáš? Tak si je půjč, a bance jim ještě řekni, na co ty peníze potřebuješ:DDD

zjentek

v Ghaně je zlato za polovic- když bude chytrej, velice rychle se z dluhů později dostane.

anonym

slušný scénář pro koprodukční film