Human

Môže získať cudzinec, ktorý prišiel napr. na Nový Zéland aj Novozélandské občianstvo?

Doplňuji:
Dik, a ak by som požiadal o azyl a schválili by mi ho, tak vtedy by som získal občianstvo automaticky či to je iné?

Odpovědi

Nový Zéland je na přistěhovalce opatrný. Musíte být pro něj nějak přínosný.
Takže buď mít nějakou specializaci v oboru v jakem budete pracovat, být umělec/sportovec nebo tam podnikat. Když něco z toho splňujete tak se tam musíte udržet myslím minimálně 3 roky. Pak můžete zažádat o občanství. Potom musíte splnit nějaké zkoušky z angličtiny a možná vás vemou mezi sebe.