snowačka

moje otazka je zapeklita

co delat kdyz chci byt moc
Doplňuji:
omlouvam se moc chyba ve slove byt chybí mi nad y čárka takze mi nejde o byt ale chci být. tato chyba mi zpusobila jiz menší fopa zaplat panbuh mensi

Nejlepší odpověď
jarčáč

Tak v tomto případě máš vyhráno, protože tě můžu ujistit, že opravdu si
🙂

Další odpovědi
Lencis

snowačko stále nevím přesně na co se ptáš… bohužel zde není prostor na filozofickou debatu na téma bytí a nebytí…

Ještě tak kdyby za slovem moc bylo ještě jedno slovo… např krásná, bohatá, moudrá, veselá… pak možná by se dala vyspekulovat nějaká odpověď, ale takto?

Mike Oldfield říká že: „být znamená být vnímán“… určitě máš kolem sebe lidi, kteří tě vnímají a kteří ví že existuješ. Pokud ty sama máš pocit že nejsi, že nežiješ či jen přežíváš… pak je to opravdu na hlubší debatu… pak bych bez ostychu zkusila nějaké to setkání s psychologem, ono není nad to vyklopit své splíny někomu koho případně už nemusím v životě vidět… zkus to 😉

Attack-design

ale ty jsi?nebo nejsi?tak kdo pak tedy pokládal otázku?