ElonMusk

Mohu zrušit účet u banky a následně jej znovu otevřít?

Zajímá mě, zda si mohu kompletně zrušit účet u banky, a následně (třeba po měsíci) si zažádat o otevření nového účtu (s jiným číslem účtu, jinou kartou…). Není v tom nějaký háček, problém či špek?

Kdyby to snad někoho zajímalo, tak se ptám kvůli Paypalu, který mi zablokoval moje číslo účtu, a chce po mě jiné…

Odpovědi
Edison

To se informuj u dotyčné banky. Tenhle problém bych ale řešil s paypalem.

elkon

Zrušený účet nejde otevřít, to dá rozum. Účet se musí založit, aby otevřít šel.

Dochy

Záleží na podmínkách dané banky.
Paypal není banka.
Bacha: paypal, resp. jeho klienti jsou častým terčem phishingových útoků. Dávej si bacha jestli zprávy které Ti do paypalu přišly jsou skutečně od paypalu.

Edison

Měl by Tě zajímat důvod, proč paypal nebere platby přes ten oučet. Navíc se to dá řešit paypal peněženkou, a nemít vůbec ty služby provázaný. Nebo propojením s kartou a ne s oučtem.