David Holl

Mohu si koupit něco v e-shopu, když mi je 14, a následně si to vyzvednout na poště?

Odpovědi
Dochy

Radši si to ověř, na poště zpravidla chtějí nějaký doklad totožnosti (OP) Ten si myslím ale s rodiči můžeš vyřídit.

WoIfy

Když si můžeš koupit rohlík v sámošce, tak proč ne eshop?

nawru

Na poště se prokazuješ dokladem s adresou, takže pokud nemáš občanku, tak nemůžeš.

dubraro

Dochy:
Doklad o totožnosti je i cestovní pas, a ten mohou mít i děti.

Dochy

OP taky a je to levnější 😉

Dochy

Jen je k vyřízení třeba součinnost rodičů… ale to i pro pas.