Tibca1

Mohu si dát jako úvodní fotku na Facebooku logo sportovce?

Zdravím, chtěl by jsem se zeptat, zda mohu použít toto logo jako svoji úvodní fotku na facebooku, jestli tím neporuším nějaká autorská práva?
Logo: https://yt3.ggpht­.com/-M6gpDkqSiZM/A­AAAAAAAAAI/AA­AAAAAAAAA/-U3IfjqK8fM/s900-c-k-no-mo-rj-c0xffffff/photo.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě porušíš. To logo musel někdo vytvořit a je to jeho vlastnictví.

Další odpovědi
ivzez

Nemůžeš, porušil/a bys autorská práva a pravidla Facebooku, podle nichž lze použít pouze vlastní fotku nebo žádnou.

To, že se pravidly FB spousta lidí neřídí, nezbamená, že by to tak měli dělat všichni.