bezi

Mohu poslat balík po ČR jako fyzická osoba na balíkovnu ČP?

Zdravím, chci se zeptat, může fyzická osoba z pobočky ČP zaslat balík na Balíkovnu mimo ČP? Na stránkách jsem našla zmínku o eshopech, nikde ale nezmiňovali fyzickou osobu. Našla jsem zde podobny dotaz, jednalo se ale o zaslání fyzické osoby balík z pobočky Balíkovny. Děkuji

Nejlepší odpověď
NoFear

Tak nějak jsem z otázky nepochopil, kam chceš ten balík poslat. Mimo ČP (to fakt nevím, jak to myslíš), na balíkovnu ČP?
Pokud tě zajímá, zda můžeš někomu poslat balík do balíkovny, tak nemůžeš (jen sobě – pokud to nějaký e-shop atd při objednávce nabízí). Tuto možnost mají asi jen právnické osoby.

Na stránkách pošty:
Otázka: „Můžu sám někomu poslat balík do Balíkovny?”
Odpověď: „Zatím ne, ale pracujeme na tom.”
https://www.ba­likovna.cz/cs/

Další odpovědi
Emefej

Ano, jde to, ale musíš být smluvním zákazníkem ČP.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.