Mohu pejskovi namazat odřenou nožku ibalginem určeným pro lidi?

Odpovědi
Teplometgang

To rozhodně můžete, léky pro zvířata jsou úplně stejná jako pro lidi, takže v pohodě :)

repetelka

Ibalgin rozhodně ne! Obsahuje látky (ať už v tabletách nebo v masti) pro psa škodlivé.
Pro jednou by se asi nic nestalo, ale Ibalgin není primárně určený k ošetření povrchových ran a poranění.
Pro Teplometgang: Léky pro zvířata rozhodně nejsou úplně stejné, jako humánní léčiva, takže netvrď takové bludy, které navíc mohou mít následky ve formě poškození zdraví! To je krajně nezodpovědné!
I když v tvém případě bych se ani nedivila kdyby ses léčil u veterináře . Podle tebe je to vlastně jedno, ne?