hastrmanka

Mohu krmit kraliky cerstvym senem,dva tydny starym ?

Odpovědi
gecco

Raději ne – čerstvé seno může králíkům způsobit ´zažívací potíže´…

JájsemRaibek

Nejlepší je vypsypat koš rovnou ze sekačky. Rostou pak jak z vody :D

zistan

seno nechej na zimu a krm zelenym ale čerst.at neni zapařene

střevo

to de
jen nesmí bejt 2 dny starý

anonym

Ano,můžeš.
Čerstvé seno králíci milují.
Určitě nedávat trávu hned z koše sekačky.Vůbec travou nekrmte,hrozí nákaza kokcidiozou.
Krmte pouze seno,granule,ječ­men,trvdý chlb a vodu.
Ze zeleného pouze pelyněk černobýl-velká ochrana právě proti kokcidioze.

cochee

No vidíš a teď si vyber – každá odpověď úplně jiná, některé odpovědi dokonce vůbec neodpovídají na tvoji otázku