hapiky

Mohou o vás říci vaši sousedé, že jste soused k nezaplacení?

Nebo je lepší si je držet dále od těla?

Nejlepší odpověď
Kepler

To určitě ne, protože až na jednoho, mě blíž nikdo nezná. Na poslední adrese bydlím jenom něco přes 3 roky. Zato mám sousedy, kteří by se měli co nejdřív odstěhovat. V každém případě mám zkušenost: drž si je od těla a nebudeš mít problémy.

Další odpovědi
Malvína

Držím si je od těla až na jednu jedinou sousedku, která je velice v pohodě ženská.
Přítel je kamarádský ke všem, což se nám v poslední době nevyplácí, neboť zdejší sousedka nám neustále volá do bytu s nějakými požadavky. Má přes šedesát, nicméně je na „zajíčky“ a tak po tom mém pěkně pálí 😁
Je jediná „problémová“ z celého domu (viz. i má otázka ohledně jiřiček), přesto si od těla držím všechny. Nejsem na potkání s každým kamarád. Dřív to bylo jiné a také se mi to vymyslilo. Obezřetnost na prvním místě.

Drap

Určitě mohou. Nemám v těsné blízkosti žádné sousedy

led

Lesnej zveri neprekážam, ani oni neprekážajú mne.

annas

Co si mohou říct sousedi, netuším, nemohu se hodnotit. Jinak většina těch původních, s nimiž jsem velmi dobře vycházela, opustila tento svět. Nastěhovali se noví, takže se známe jen od vidění.

Máme velmi dobrý vztah se „sousedkou“, která bydlí naproti. Jinak soused – bydlí o dva domy dál – je ochotný pomoct při některých náročných pracích. Na oplátku poradím jeho dětem, když si neví rady se školním učivem.

Ale je pravda, že v původním místě bydliště, na vesnici, kdy jsem znala sousedy od dětství, to bylo úplně jiné.

Časy se mění …