Avatar uživatele
hapiky

Mohou o vás říci vaši sousedé, že jste soused k nezaplacení?

Nebo je lepší si je držet dále od těla?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, Anikitos před 2105 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To určitě ne, protože až na jednoho, mě blíž nikdo nezná. Na poslední adrese bydlím jenom něco přes 3 roky. Zato mám sousedy, kteří by se měli co nejdřív odstěhovat. V každém případě mám zkušenost: drž si je od těla a nebudeš mít problémy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Držím si je od těla až na jednu jedinou sousedku, která je velice v pohodě ženská.
Přítel je kamarádský ke všem, což se nám v poslední době nevyplácí, neboť zdejší sousedka nám neustále volá do bytu s nějakými požadavky. Má přes šedesát, nicméně je na „zajíčky“ a tak po tom mém pěkně pálí 😁
Je jediná „problémová“ z celého domu (viz. i má otázka ohledně jiřiček), přesto si od těla držím všechny. Nejsem na potkání s každým kamarád. Dřív to bylo jiné a také se mi to vymyslilo. Obezřetnost na prvním místě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Určitě mohou. Nemám v těsné blízkosti žádné sousedy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Lesnej zveri neprekážam, ani oni neprekážajú mne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Co si mohou říct sousedi, netuším, nemohu se hodnotit. Jinak většina těch původních, s nimiž jsem velmi dobře vycházela, opustila tento svět. Nastěhovali se noví, takže se známe jen od vidění.

Máme velmi dobrý vztah se „sousedkou“, která bydlí naproti. Jinak soused – bydlí o dva domy dál – je ochotný pomoct při některých náročných pracích. Na oplátku poradím jeho dětem, když si neví rady se školním učivem.

Ale je pravda, že v původním místě bydliště, na vesnici, kdy jsem znala sousedy od dětství, to bylo úplně jiné.

Časy se mění …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek