dgfdgf

Mohli byste mi říct, co mám doma za nápoj, když má označení „NOM“, „CRT“, ale nemá označení „DO“? Je to pravá tequila?

Pravá tequila musí mít všechny 3 označení?

V článcích píšou většinou, že musí mít „NOM“ a označení, že je ze 100% z agáve, a o ostatních dvou označeních se nezmiňujou, ale teď jsem se dozvěděl i o nich.

Odpovědi
Funna

Význam termínu NOM Označuje se jako číslo Norma Oficial Mexicana nebo číslo NOM a označuje, že láhev obsahuje pravou tequilu z Mexika. Také vás informuje, odkud tequila pochází, což je užitečné.

CRT – Toto je indikátor, že produkt byl certifikován Radou pro regulaci Tequila.
Není to však záruka kvality; pouze naznačuje, že CRT schválila proces v místě společnosti a že splňuje zákonná kritéria.

Takže ano, měla by to být pravá tequila, ale nepoznáš, jak je kvalitní.

více si můžeš přečíst v odkazu…

Zdroj: https://produc­tosfuria.com/cs/dis­tillation/what-does-the-nom-number-on-tequila-mean/