Avatar uživatele
pusinka50

Mohl by mi poradit někdo z Prahy?

V posledních letech jsem nenakupovala u Vietnamců a jsem poněkud „mimo“.
Proto se ptám, neví někdo, kde na Praze 4 či Jižním Městě jsou v současné době vietnamské obchody? Zrušili jak obchod u Penny na Opatovské na Hájích, tak obchod v „Růži“ naproti Chodovskému centru na Chodově.

  1. Je otevřený ještě obchod na Jižním Městě na Hájích vedle kina Galaxie?
  2. SAPA v Písnici je již zavřená?

Nevíte o dalších obchodech na Praze 4? Do Holešovické tržnice bych projela moc benzinu. Upřesním, sháním jako dárek k vánocům takové ty „ňuňavé“ měkoučké froté podkolenky. Úplně v nejhorším případě aspoň ponožky, ale potřebuji podkolenky. Díky za všechny rady a případně adresy obchodů! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Nazdar Bazar před 3412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

SAPA bude fungovat i když bude zvenku vypadat jako zavřená. Uvnitř se bude vždycky něco dít 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

SAPA normálně funguje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

Sapa sice několkrát vyhořela ale fungovat by měla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

SAPA je věčná, viz http://www.sapa-praha.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vera508

Obchod na Jižním Městě na Hájích vedle kina Galaxie stále funguje. Na pochozí zóně dál (směr pošta) je také fůra Vietnamců.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Co jsou takové ty „ňuňavé“ měkoučké froté podkolenky?

před 3412 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

🙂 Ony zřejmě nejsou čistě froté. Vypadají jako řídká froté látka, tedy taková ta smyčková tkanina z bavlny, ale asi tam bude dost umělé příměsi jako je u Vietnamců zvykem… i nízká cena tomu odpovídá. Jsou na omak velmi měkoučké, hodně příjemně se nosí, nemají u kotníků žádnou příliš škrtící gumičku a hezky hřejí. Vietnamci je prodávají i v pěkných barvách, ať již pruhované nebo jednobarevné, barevných kombinací je dost. Ale Vietnamci je nemají všude, proto hledám obchod s nimi.:-)

před 3412 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek