nwm

Minecraft pls

Dobrý den všem potřebuju vědět kde se dá stáhnout minecraft nějakej offline ůčet nebo kde ho mám stáhnout aby mi to šlo bez problémů pls pomocte předem dík za odpověd

Odpovědi
mrkwosh

Chod na megaupload.com tam si daj to kolonky minecraft beta a pockaj 40 sek daj ulozit stiahnut a mas. Ja mam tiez minecrat od tade a ide mi online aj singl. Ak to nedokazes pozri si linky na youtube a tam najdi taky kde bude megaupload/.....

anonym

http://www.mi­necraft.net/
a zde klepni na tlačítko Buy now … pozor na nelegalni stahovani, kdokoliv tu radi warez zdroje dobre si rozmyslete co delate. Není to legální.