Debil314

Miluji svou nejlepší kamarádku, řekl jsem jíto, ale ona říka ža pro ni budu vždy jen kamarád, může se to u ní změnit?

Miluju ji a ona o tom ví nejsme přátele moc dlouho ale sedli jsme si říkáme si všdchno, ale ona má ráda méh( né moc dobrého) kamaráda, který ji miluje, zatím mi píše že chce být jen kamarádkou, myslíte že se to může časem změnit? ( řekl jsem jí že jí mám rád, ale myslím si že tuší že ji miluji, (dávám ji to dost najevo), nevím ssi rady co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Richie

Asi bych zatím nic nedělal a dal bych tomu volnej průběh. To nějak dopadne. A změnit se může všechno, protože do ženských nikdy neuvidíš 🙂

Další odpovědi
anonym

Našeptávač Ti určitě zobrazil podobné dotazy. Řešilo se to tady víckrát, tak se zkus podívat, jestli ti některá rada nepomůže.
Je to těžké, tady je opravdu každá rada drahá. Můžu Ti poradit jedině trpělivost a čas. Buď se kamarádka rozhodne časem jinak, nebo Ty potkáš jinou dívku a tohle přebolí. Trpět zřejmě budeš nějaký čas, ať už to dopadne jakkoliv. Ale nic v takovém případě nevytrucuješ, ani si nevynutíš. Musíš prostě počkat. Co má být, to také bude.

Damiana

Máš dobrej nick, vypadá to, že budeš dobrá partie.:-)

Anuket

Vše už tady bylo řečeno. Nech tomu volný průběh, ale bude to bolet… Jen bych řekla, že slovy „vždy budeš jen kamarád“ tě chtěla uzemnit, odmítnout, či ti jen slušně naznačit, že o více, než přátelství, nestojí.

JanaViki

V9m přesně, co chceš slyšet. Já to mám stejné, ale mám ráda svého nejlepšího kamaráda, ale neřekla jsem mu to. Snaž se! Přizpůsob se tomu, co má ráda, ale né moc, aby tě to nezměnilo! Hlavně jí nelez do zadku. Dělej, jako by jsi ji už nemilovala a jí to začne vadit a bude za tebou „chodit“ sama 😉