Lily321

Mikina Chicago Bulls

Dobrý den, chtěla bych koupit mikinu Chicago Bulls.
Koukala jsem se na stránky a stojí okolo 1000 Kč, ale našla jsem stránku E-bay a tam stojí (http://viewitem­.eim.ebay.cz/Chi­cago-Bulls-Bull-Sweatshirt-Jumper-Black-Grey-Burgundy-Maroon-HQ-Vinyl-Print/2513519317­80/item) cca 377 Kč + 280 Kč poštovné. Příjde mi to divné, proto tedy prosím, když si koupím tuto mikinu, která je až z VB jestli mi opravu příjde, zda není falešný prodejce a nebo obchod.

Odpovědi

Já bych se toho nebál. Česko je proste drahé. Jsou lidi kteří normálně nakupuji z Britských eshopů a pak to prodávají tady levněji než jiné obchody a stejně na tom vydělávají.

A.d.a.m.

Ahoj, problém bude „čínská“ kvalita a nejspíš chabý potisk. Ale vyzkoušej to, nafoť a nahoď sem. Třeba tím pomůžeš ostatním v rozhodnutí, kde příště nakupovat. ;)

Lily321

Děkuji za odpověď, doufám, že mi toto zboží přijde,.. Hodnotit výrobní cenu a prodejní je úplný rozdíl a navíc hlavně v ČR. Zboží si objednám a uvidíme no :)