JJp

Microsoft Office ID – možnosti?

Stručně: Mám MS Office 2010 Student a Home — notebook, ve kterém jsou aktivované „odešel“ — mám nový notebook a potřebuju je v něm aktivovat. K tomu budu potřebovat Microsoft ID, tedy email, na který jsou moje officy párované (registrované) a to nevím.

Mám fakturu o koupi a komplet balení s aktivačním product klíčem.

Co můžu dělat? Kdyby mi microsoft alespoň poslal email, na který mám officy registrované případně alternativní, který se tam taky uvádí, na heslo bych určitě přišel. Email/formulář na podporu jsem ale nikde nenašel a na placenou zahraniční linku se mi moc volat nechce… Takže kdyby někdo věděl ten kontakt..?

Odpovědi
McArthur

Jsou to Office 2010, takže je klidně nainstalujte s použitím licenčního klíče z krabice. Problém s aktivací přes Internet by nastat neměl.